Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Marioli Szymańskiej, Wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości, Prezes EFPA Polska, pt.:
Twoja kariera w usługach finansowych: czy to dobra inwestycja?
Wykład online odbędzie się w czwartek 28 kwietnia 2022 r. o godz. 13:00
Czas trwania wykładu: 60 minut + 10-15 minut sesja pytań i odpowiedzi
W trakcie wykładu zostaną zaprezentowane możliwości rozwoju kariery w usługach finansowych, w tym konkretne ścieżki w doradztwie finansowym i inwestycyjnym. Prowadząca podzieli się rekomendacjami, jak zarządzać finansami osobistymi i jak odnieść sukces zawodowy w świecie VUCA.
Prelegent: Mariola Szymańska, Wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości, Prezes EFPA Polska
Posiada dyplomy studiów Uniwersytetu Warszawskiego, Pacific Coast Banking School, Uniwersytetu w Waszyngtonie, Seatle, Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Rozpoczęła swoją zawodową karierę w Ministerstwie Finansów. Następnie przeszła do Nadzoru Bankowego, NBP. Stąd została zaproszona do projektu utworzenia Warszawskiego Instytutu Bankowości, gdzie pracuje do dziś jako Wiceprezes Zarządu. Pełniła rolę Wiceprezesa European Bank and Financial Services Training Network (EBTN). Od 2016 jest koordynatorem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego.
Od czerwca 2009 roku Prezes EFPA Polska i Dyrektor w Radzie Dyrektorów EFPA Europa. Od ponad 12 lat zaangażowana w opracowanie i wprowadzenie na polski rynek profesjonalnego standardu zawodowego dla doradców i planerów finansowych.
Menedżer zarządzający z ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwoju pracowników sektora usług finansowych. Koordynator dużych projektów międzynarodowych w zakresie budowy nowoczesnych standardów zawodowych i kwalifikacji w sektorze finansowym. Członek gremiów kierowniczych w europejskich organizacjach członkowskich. Koncentruje się na projektach systemowej zmiany w zakresie jakości rozwoju i standardów zawodowych pracowników sektora finansowego, w powiązaniu z wdrażaniem nowych wymagań regulacyjnych i nadzorczych w sektorze.
Rejestracji na wykład online można dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:
Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie tutaj (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail).
Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.
WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.
CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).
Serdecznie zapraszamy studentów, koła naukowe i wykładowców.